Nasz zespół

Piotr Wesoły
Lekarz dentysta

Absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie z 2003 roku. Jeden z pierwszych stomatologów w Polsce pracujących z mikroskopem. Jest jednym z dziesięciu lekarzy stomatologów w Polsce, którzy posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Od kilku lat głównym ośrodkiem szkolenia jest dla niego SPEAR Education Center w USA.

Lidia Popilowska-Wesoły
Lekarz dentysta

Ładunek 30 letniego doświadczenia w stomatologii, w tym 20 letnia praktyka we własnym gabinecie oraz zamiłowanie do zawodu to skarb nie do przecenienia. Niesamowita osobowość, kształtuje atmosferę naszego gabinetu. Pomimo wieloletniej praktyki Doktor Lidii, nie są jej obce najnowsze trendy w stomatologii.

Wojciech Bielak
Chirurg stomatolog Implantolog

Chirurg stomatolog Implantolog, u którego profesjonalizm zawsze idzie w parze z troską o samopoczucie pacjenta. Skomplikowane zabiegi w zakresie chirurgii i implantologii. Kilkunastoletnie doświadczenia zawodowe, specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii stomatologicznej daje poczucie pełnego zaufania.

Michał Suchodolski
Lekarz dentysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uczestnik kursów i konferencji z zakresu stomatologii mikroskopowej, leczenia kanałowego oraz protetyki estetycznej.  Autor prac naukowych oraz publikacji w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie oraz materiały stomatologiczne, aby uzyskać jak najlepszy efekt estetyczny.

Weronika Malanowska
Higienistka stomatologiczna

Jest z nami już od 10 lat, jedyna w swoim rodzaju, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Zajmuje się usuwaniem kamienia i osadów z zębów.

Agnieszka Guzy
Higienistka stomatologiczna

Edyta Nizińska
Higienistka stomatologiczna

Jest z nami od kilku lat, pełna energii i zmotywowana do rozwoju. Uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Zajmuje się usuwaniem kamienia i osadów z zębów.

Nasz gabinet:

wesolystomatologia.pl © 2017 hosting: ahead.pl